Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_9728

Wellness jako z pohádky? Zaměřte se na luxusní lázeňské domy!

Potřebujete zregenerovat organismus, dobít baterky a celkově přijít na jiné myšlenky? Vyrazte do lázní! V tomto článku se dozvíte, kde na vás čeká wellness jako z pohádky.

Kdo by neměl rád slastné lenošení v lázních. Je v nich opečováván a nic nemusí dělat. Oddává se slastným procedurám, cvičí, popíjí vodu z minerálních pramenů, zkrátka věnuje se sám sobě. Zamlouvá se vám tento scénář? A proč jej neproměníte v realitu? Vyberte nějaký lázeňský pobyt, zarezervujte si termín a alespoň na pár dní zapomeňte na dění mimo lázeňský dům.

Víkendový, nebo klasický léčebný?

Víkendové, wellness, relaxační či klasické léčebné. Pro zamilované i seniory. Luxusní lázeňské domy mají program připravený pro všechny. A které by neměly uniknout vaší pozornosti? Ať už si vyberete Karlovy Vary, Mariánky, Velichovky, Luhačovice, Poděbrady či Moravské Teplice, všude vás přivítají s otevřenou náručí.

Vyrazte do Karlových Varů

Co takhle týdenní wellness pobyt v Karlových Varech? Třeba v luxusním hotelu Bellevue usazeném v krásné karlovarské přírodě. Ale zase ne tak daleko od centra, od kterého vás bude dělit dvacet minut pěší chůze. Ta je zdravá a lázeňské procedury v podobě masáží, lymfodrenáže a baňkování bude příjemně doplňovat.

V předním lázeňském městě ale najdete spoustu dalších luxusních hotelů, ať již se jedná o Wellness hotel Green Paradise, Spa Resort Sanssouci, Lafonte, Ambiente wellness & Spa hotel, Wellness hotel Prezident a spoustu dalších. Většina z nich v rámci pobytových balíčků nabízí masáže, koupele a volné vstupy do bazénu a saunového světa, jsou-li jimi vybavené.

Rašelinové koupele i oxygenoterapie

Některé hotely jsou ale specialisty na konkrétní procedury. Například hotel Lafonte se úzce specializuje na procedury z rašeliny, ať již se jedná o koupele a zábaly. Hotel Prezident v základním balíčku má i oxygenoterapii a hotel Ambiente zase nabízí neomezený vstup do tamního thermária s bazénem, vířivkou, saunou a relaxační zónou. Obecně se dá říci, že většina hotelů v Karlových Varech je na velmi vysoké úrovni.

Velichovky, nebo Mariánky?

Luxusní lázeňské domy ale najdete i v dalších lázeňských městech. Luxusní víkend můžete prožít třeba v aristokratických Velichovkách, obzvláště pokud vás zlobí klouby či se o slovo hlásí artritida. Ve Velichovkách jsou mistry na slatinné zábaly! V lázních se totiž nachází zdroj křídové slatinné zeminy napájené minerální vodou.

Velmi luxusní relaxační pobyty pro vás připravili i v Mariánských lázních. Vaší pozornosti by neměl uniknout velmi luxusní Hotel Saint Moritz, v jehož balíčku spolu s neomezeným vstupem do bazénu a welcome drinkem najdete i reflexní masáž plosky nohou a hned několik druhů koupele (aroma, perličkovou a suchou plynovou).

Péče jako o princeznu

Lákavý je ovšem i pobyt v Chateau Monty Spa Resortu, který jako zámek vypadá už od pohledu. A jako o princeznu se o vás i budou starat. Prvotřídního servisu se vám však dostane i v hotelu Da Vinci, kde se zase budete moci oddávat různým druhům masáží, ať již se jedná o aromamasáž, masáž s terapií Deep Oscillation® nebo suchou hydromasáž.

Rozmazlujte se!

Luxusních lázeňských domů se jen v České republice nachází opravdu spousta. Na zmíněných stránkách spa.cz a hotel.cz najdete přes tři tisícovky lákavých lázeňských balíčků. Jsme si jisti, že narazíte i na takový, s nimž strávíte nezapomenutelný víkend. Nebo týden či dva. Rozmazlujte se, určitě si to zasloužíte.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

PODCASTHOUSE

 

 

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

     

 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

TOPlist