Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_9295

Společnost Emirates začne létat přes Barcelonu do Mexico City

Společnost Emirates oznámila svůj plán na zavedení každodenních letů z Dubaje (DBX) na Mezinárodní letiště Mexico City (MEX). Linka povede přes španělskou Barcelonu (BCN) a v provozu bude od 9. prosince 2019.

Zákazníci společnosti Emirates budou moci mezi těmito městy cestovat pohodlně jako nikdy předtím. Cestovatelé s občanstvím Mexika, Španělska a Spojených arabských emirátů si budou moci užít bezvízové cestování do daných zemí, potřebovat budou jen svůj pas.

Novou leteckou trasu bude obsluhovat dvoutřídový Boeing 777-200LR, který nabídne 38 sedadel v konfiguraci 2-2-2 umístěných v Business Class a 264 sedadel v Economy Class. Letadlo pojme až 14 tun dodatečného nákladu, čímž otevírá mexickému obchodu s avokády, mangem, autodíly, zdravotnickými potřebami a dalšími artikly cestu ke globálním trhům. Nákladní letecká společnost Emirates SkyCargo létá do Mexico City a zpět již od roku 2014 a v posledním roce na této trase přepravila více než 22 500 tun nákladu.

Mexico City, nejpočetněji zalidněné město v Severní Americe, se stane první destinací společnosti Emirates v Mexiku. Hlavní město Mexika, produkující téměř jednu třetinu celkového HDP země, je jedním z nejdůležitějších kulturních a finančních center Ameriky. Město se nachází v nadmořské výšce 2 240 metrů a je známé pro své historické centrum Zócalo, které figuruje i na seznamu UNESCO. Mexico City je také důležitým obchodním a průmyslovým městem, které se podílí na automobilovém, zdravotnickém a farmaceutickém průmyslu.

Let EK 255 společnosti Emirates bude z Dubaje pravidelně odlétat ve 3:30 místního času, V Barceloně přistane v 8:00, následně znovu vzlétne v 9:55 a do Mexico City dorazí v 16:15. Zpáteční let EK 256 opustí Mexico City v 19:40 místního času, v Barceloně přistane druhý den ve 13:25. Z Barcelony bude znovu vzlétat v 15:10 směrem do Dubaje, kde dosedne v 00:45 dalšího dne. Z Dubaje pak navazují pohodlná spojení do mnoha dalších destinací v Indii, jihovýchodní Asii a na Blízkém východě.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

 

 

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

     

 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

TOPlist