Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_9295

Smartwings Group obnovuje spojení do dalších 25 destinací

Letecké společnosti skupiny Smartwings Group, Smartwings a České aerolinie, v červenci obnovují letecké spojení do dalších 25 destinací.

Smartwings v prvním červencovém týdnu obnoví pravidelné linky z Prahy do 7 řeckýchdestinací: Heraklion, Kavala, Kefalonie, Korfu, Kos, Preveza, Rhodos, Zakynthos, 4španělských destinací: Málaga, Mallorca, Tenerife, Valencie, do italského Cagliari a do Burgasu a Varny v Bulharsku. V druhé polovině července Smartwings přidají také lety na Gran Canarii, Fuerteventuru a Madeiru. Do chorvatského Splitu již létá Smartwings od 25. června denně.

První červencový týden budou obnoveny pravidelné lety také z regionálních letišť. Z Brna budou obnoveny linky na Rhodos, Zakynthos, Korfu, Kos, do Heraklionu a Burgasu, z Ostravy do Heraklionu a Burgasu.

České aerolinie v prvním červencovém týdnu obnovují linky do Oděsy, Říma, Barcelony, Göteborgu, Madridu a Helsinek. Již v květnu a červnu došlo k obnovení letů do Amsterdamu, Frankfurtu, Paříže, Stockholmu, Bukurešti, Košic, Budapešti, Keflavíku a Kyjeva. 25. června byla spuštěna nová linka na největší londýnské letiště Heathrow, která je operována denně. Od 24. července budou obnoveny lety do Kodaně.

K obnovení dalších linek bude docházet v závislosti na vývoji epidemiologické situace v jednotlivých zemích.

Na palubách letadel Smartwings Group i nadále platí dodržování přísných hygienických standardů. Před vstupem na palubu a po celou dobu letu musí mít všichni cestující nasazenu ochranu úst a nosu, při nástupu a výstupu do letadla jsou mezi cestujícími dodržovány dvoumetrové odstupy, veškeré platby na palubách probíhají pouze bezkontaktně.


Zdroj foto: Smartwings.com, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

 

 

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

     

 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

TOPlist