Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_9728

Před návštěvou hlavního města si jako první zajistěte levné ubytování

Praha patří k nejnavštěvovanějším tuzemským destinacím. Není divu. Nejde jen o to, že se jedná o hlavní město České republiky a najdete v něm nespočet historicky cenných šperků architektury. Jakmile ho navštívíte, dýchne na vás vůně památek starých časů, ale také tep živoucí metropole.

Jakmile se rozhodnete vydat do stověžatého města, měli byste si udělat harmonogram pamětihodností a kulturních akcí, které chcete navštívit. Věřte, že je nestihnete obejít ani za pár dní, proto je ideální rezervovat si levné ubytování Praha, které je coby kamenem dohodil od nejatraktivnějších atrakcí.

Před návštěvou hlavního města si jako první zajistěte levné ubytování

Co nesmíte minout?

Vaše kroky povedou na Pražský hrad a ke katedrále sv. Víta, kde jsou umístěny ostatky českých panovníků a šlechticů. Bezpochyby budete uchváceni romantickou procházkou po Karlově mostě, odkud spatříte dominanty metropole i parníky plující po řece Vltavě. Povinností je prohlídka Starého Města se Staroměstským náměstím, radnicí a orlojem. Určitě si udělejte i čas na návštěvu židovského města se Starým židovským hřbitovem a Staronovou synagogou. Mějte na paměti, že bližší poznání lákadel je podmíněno vstupy, proto si rezervujte levné ubytování Praha.

Před návštěvou hlavního města si jako první zajistěte levné ubytování

Vše se netočí jen kolem klenotů historie

Výlet do hlavního města je zajímavý pro milovníky historie, zábavy i kultury. Na své si zde přijdou zamilované páry, děti i senioři. K hojně navštěvovaným místům patří Království železnic, expozice Národního muzea, pražská zoo, Mořský svět i zrcadlové bludiště na Petříně. Pokud si zajistíte levné ubytování v Praze – Ubytovna Praha, ušetříte. Navíc si po dlouhém putování odpočinete v komfortně vybavených pokojích. Poblíž ubytování se nachází sportovní a kulturní vyžití, jako jsou posilovny, skate park, cyklo trasy kolem Klánovického lesa, golfová hřiště, multiplex Cinestar i divadlo Horní Počernice.

Před návštěvou hlavního města si jako první zajistěte levné ubytování

Zdroj foto: Ubytovnypraha.net, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

PODCASTHOUSE

 

 

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

     

 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

TOPlist