Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_9728

Nechte se hýčkat ve Spa Aphrodite Rajecké Teplice

Rajecké Teplice leží asi 400 km od Prahy. Do malebného městečka uprostřed přírody Malé Fatry a Strážovských Vrchů stojí za to vážit cestu kvůli jedinečnému luxusnímu lázeňskému zařízení Spa Aphrodite Rajecké Teplice. Komplex lázeňských domů, hotelů a bazenů přivítá hosty vlídnou atmosférou, mírným klimatem a perfektními službami.

Ubytování si můžete vybrat z několika variant od nejluxusnějšího pětihvězdičkového hotelu  Royal Apartments Aphrodite Palace až po Aphrodite Palace, Aphrodite, Malou Fatru a Villu Margarétu.

Vynikající jídlo můžete vychutnat v restauraci Aphrodite Palace, na Baště nebo restauraci Apolón.

Večer je pro vás připraven program v luxusním multifunkčním Cabaretu Aphrodite.

Komplex venkovních i vnitřních bazénů v antickém stylu je doslova oázou klidu a čisté estetiky.

V tomto výsostně příjemném prostředí si můžete dopřát masáže, koupele v léčivé minerální vodě, pitnou kúru a mnoho dalšího.

Teplota vody, vyvěrající z minerálních pramenů, má 38 stupňů a léčí se zde především nemoci pohybového ústrojí a neurologické choroby. Minerální prameny obsahující hydrogenuhličitany, vápník a hořčík mají prokazatelné léčebné účinky pro lidský organizmus. V poslední době však oblíbené lázně navštěvují i hosté, kteří si chtějí jen dopřát relax, spojený s rozmazlováním a odpočinkem. Vyhlášené je kvalitní kosmetické studio Aphrodite Beauty, které nabízí bohatou škálu ošetření pleti i celého těla podle nejnovějších světových trendů. Tady si zaručeně vybere i ta nejzhýčkanější filmová hvězda.

Saunový svět Spa Aphrodite nabízí tepidárium, arabskou, solnou, bylinkovou a finskou saunu. Speciální mentolová sauna se 100% vlhkostí vzduchu nadchne všechny návštěvníky svěžím aromatem a účinným efektem při uvolňování dýchacích cest.

Natural spa je vybudován v přírodním duchu. Najdete tu Kneippův chodník, infrasaunu, speciální relaxační bazén s hydromasážními tryskami a bublinkovou koupelí. Přímo z něj můžete vyplavat do venkovního bazénu s hradbou z přírodních skal s vodopádem. Při barevném večerním osvětlení se vám zde doslova zatají dech. K odpočinku si můžete vybrat ze dvou relaxačních míst: s akváriem se sladkovodními rybami nebo s výhledem na celý areál.

Umístění Spa Aphrodite Rajecké Teplice umožňuje strávit pěknou dovolenou v srdci nádherné přírody. To přímo vybízí k výletům do blízkého okolí. Ať již se vydáte na procházku okolo umělého Labutího jezera přímo v Rajeckých Teplicích, uděláte si malý pěší výlet na Poluvsjanskou skalní jehlu nebo navštívíte muzeum dopravy, vždy to budete mít kousek od ubytování. Na tomto poměrně malém místě je soustředěno tolik příjemných aktivit, že to v pohodě vydá na hezkou týdenní rodinnou dovolenou.

Více informací na www.spa.sk.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

PODCASTHOUSE

 

 

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

     

 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

TOPlist