Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_9728

Nákupním centrum Palladium představí exotickou cestovatelskou výstavu „Tajemná Indonésie“

Unikátní výstava „Tajemná Indonésie“ byla slavnostně otevřena vernisáží 6. 12. 2023 v nákupním centru Palladium v Praze.

Účastníky vernisáže přivítala indonéská velvyslankyně, proběhlo taneční vystoupení a drobné indonéské občerstvení připravené indonéskou ambasádou. Výstavou provedl organizátor výstavy, jednatel cestovní kanceláře CK Livingstone, Rudolf Švaříček.

Výstava odhaluje taje ostrova Nová Guinea i největší ostrovní říše Indonésie, Pacifiku a Šalomounových ostrovů. Jde o největší sbírku svého druhu ve střední Evropě. Propojuje cesty slavných cestovatelů do zapomenuté části planety. Výstava je vhodná pro návštěvníky všech věkových kategorií. Návštěvníci výstavy mohou obdivovat rituální totemy, lodě, štíty, iniciační masky, čelenky, mumie, sekáčky na prsty i dech beroucí fotografie. Dominantou výstavy je autentická chýše a sběry kmene Kombai a specifickými ozdobami mužského těla.

Expozice „Tajemná Indonésie“ vystavuje také unikátní historické materiály cestovatelských legend Jiří Hanzelky, Miroslava Zikmunda a Miloslava Stingla. Ty jsou doplněny sběratelskými předměty z dobrodružných expedic v srdci pralesa a zajímavosti ze života místních etnik od Rudolfa Švaříčka.

Vstupte do tajemné džungle v centru Prahy a opusťte předvánoční shon. Svět, o kterém jste si mysleli, že už neexistuje, je k vidění od 7. prosince 2023 až do konce dubna 2024 v nákupním centru Palladium, patro +2, Tasty Garden, vedle fitnes centra, a to každý den od 12 do 19 hodin.

 

Více informací o výstavě naleznete na www.palladiumpraha.cz nebo www.tajemnaindonesie.cz.

 

Autorem výstavy je Rudolf Švaříček, jednatel cestovní kanceláře CK Livingstone se sídlem v Brně. Rudolf Švaříček je vizionář s širokým záběrem aktivit. Je autorem náročných expedic a výjimečných projektů jako jsou například „Polar 89“ (se psím spřežení na severní polární kruh), „Marco Polo“ (napříč Asií), „Hedvábná stezka“ (rok a půl asijskými státy), Živá Afrika (napříč Afrikou v modelu vozu Tatra). Věnuje se oblastem izolovaných etnik. Jeho doménou je Indonésie a ostrov Nová Guinea a oblast Himálaje. Absolvoval ojedinělé horské výstupy (například český prvovýstup na nejvyšší horu Nové Guinei, Carstensz Pyramid), organizuje festival Go Kamera a další.

 

Nákupním centrum Palladium představí exotickou cestovatelskou výstavu „Tajemná Indonésie“

 

PALLADIUM

PALLADIUM na náměstí Republiky v Praze je oblíbeným místem nákupů a setkávání. Součástí komplexu je 170 obchodů, 30 restaurací, prvotřídní kanceláře a garáže s kapacitou pro veřejnost 600 míst.

www.palladiumpraha.cz @Facebook @Instagram

 

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

PODCASTHOUSE

 

 

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

     

 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

TOPlist