Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_9728

Jaká nosit trička s potiskem v této sezóně?

Trička jsou nejpočetnější částí šatníku každé ženy. Mohou se objevit v hladké, vzorované nebo potištěné verzi, ve formě těsných nebo volných modelů - nadrozměrných nebo oříznutých délek odhalujících pupek. Samozřejmě máme nekonečný počet modelů, barev a vzorů, ze kterých si můžete vybrat. Milujeme je, hlavně proto, že jsou pohodlné a extrémně praktické. Bez problémů doplní jakýkoli styl, takže je lze nosit každý den. A trička s potiskem jsou módní již několik sezón.

Dámská trička s potiskem - jaké jsou nejmódnější?

Mezi dámská trička s potiskem po mnoho sezón jsou nejoblíbenější ta s nápisy nebo vtipnými kresbami nebo obrázky. Nejsou jen součástí ženského šatníku, ale dokonce i módním gadgetem. Z tohoto důvodu se trickovy.cz neustále zdokonaluje při tvorbě novějších, zajímavějších a zábavnějších potisků. Sáhnout lze po inspiraci téměř všude. Může to být meme z internetu, kultovní postava z filmu pro dospělé nebo děti, populární slogan mládeže nebo dokonce zajímavá myšlenka.

Toto potištěné tričko nám říká, jak jsme v náladě, co se nám líbí, jaký životní styl preferujeme a co je nám blízké. Vyberme tedy ty, která za nás mluví a se kterými se nějakým způsobem ztotožňujeme. Na trhu módy máme spoustu možností, takže si udělejme vědomé rozhodnutí, protože tištěné tričko vyjadřuje naši osobnost.

Stručná historie trička

Dámská trička si obvykle kupujeme s ohledem na pohodlí, ale také podle posledních módních trendů. A jak přišla tato trička do ženského šatníku?

Trička původně fungovala jako pánské spodní prádlo. Před více než sto lety muži spali v jednodílných pyžamech s chlopní na zadku. Naštěstí někdo přišel s myšlenkou zkrátit toto spodní prádlo na polovinu a tak byla víceméně vytvořená trička.

Vojáci a přístavní dělníci zavedli módu pro nošení venku a po druhé světové válce tento trend přijali a velmi rádi, mladí lidé za svou módu. U nás byla trička původně používána jako sportovní oblečení. Teprve v 90. letech se na trička s různými vzory, včetně log známých značek, objevil skutečný boom.

Různé výstřihy a límce triček

Trička mohou být dokončena různými způsoby pod krkem. Mohou mít límec nebo výstřih. Při nakupování je dobré si to pamatovat, protože každý styl trička vyhovuje jiné postavě.

Trika s výstřihem nebo výstřihem do V

Mají výstřih ve tvaru písmene V a tento střih je ideální pro ženy, které chtějí zdůraznit svá prsa a krk. Nejžádanější jsou také pro ženy s trochou chlapeckosti Jsou perfektní jak pro den, tak pro večer, lze je nalézt i ve víkendových stylizacích.

Trika s lodičkovým výstřihem

Dalším typem střihu, který lze nalézt, je lodičkový půlkruhový a široký výstřih. Tento typ výstřihu je stejně populární jako „V“. Lodičkový výstřih je velmi elegantní, zejména v kombinaci s vhodným příslušenstvím, například se krásně mísí s minimalistickými šperky. Trička s lodičkovým výstřihem mohou mít také mírně hlubší střih na zádech, který smyslně odhaluje záda.

Už víte, která trička si pořídíte do své sbírky pro letošní sezónu?

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

 

 

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

     

 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

TOPlist