Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_9728

Itálie stále láká. Toto jsou místa, která jsou jiná, než známá klasika

Když se řekne Itálie, mnoha lidem se vybaví osvědčená místa pro dovolenou, kam každoročně míří zástupy tuzemských turistů. Pokud se jim chcete vyhnout, musíme říci, že se jedná primárně o tyto dvě oblasti:

  • Bibione
  • Rimini

Naštěstí je Itálie velkou zemí, a tak nabídne lákadel o dost více. Které lokality patří mezi zajímavější? Podívejte se s námi.

Sardinie

Jedná se o autonomní region Itálie a hlavní charakteristikou je to, že se jedná o ostrov. To je třeba mít na paměti ve chvíli, kdy budete plánovat svou cestu. Bez využití lodi nebo letadla se sem nedostanete. Když se ale v této oblasti ocitnete, rozhodně vás uchvátí. Čím třeba? Určitě to jsou lokality vhodné ke koupání. Dovolená na krásné pláži Sardinie je něčím, na co budete ještě dlouho vzpomínat. K tomu přidejte krásnou přírodu a pohostinnost místních, a je jasné, že nelze šlápnout vedle. To potvrzuje řada cestovatelů, kteří měli možnost tuto lokalitu navštívit.

Kalábrie

Pojďme na druhý tip, který si musíme zmínit. Ten se nachází na samotném jihu této země. Když se podíváme na to, čím láká last minute dovolená v magické Kalábrii, také nesmíme zapomenout na úchvatné pláže. Lokalita však láká také na zajímavé historické památky, které uspokojí milovníky aktivní dovolené. Mezi nejvíce vyhledávaná centra turismu patří města Reggio di Calabria, Catanzaro a také Crotone. Sem naplánujte cíle své cesty a zaručeně nebudete zklamáni.

Palmová riviéra

Už jenom tento název jasně ukazuje na to, co mohou turisté očekávat. Jsou to palmy a s nimi spojené nádherné promenády. K nim přidejme krásné pláže, obchůdky a restaurace, nebo čilý ruch větších středisek. Pokud hledáte osvědčená místa, určitě nezklame dvojice pro tuto oblast typických letovisek. Je to San Benedetto del Tronto, a také město s názvem Alba Adriatica. I tady si můžete být jisti tím, že dovolená v Itálii splní veškeré vaše požadavky.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

PODCASTHOUSE

 

 

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

     

 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

TOPlist