Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_9295

Express lunch | Restaurace Midtown Grill

Restaurace Midtown Grill v Hotelu Marriott Prague v Celnici představuje nový obědový koncept Express lunch. Expresní menu se mění každý den a servíruje se od pondělí do pátku od 12:00 do 14:30 hod.

Základem konceptu je kompletní 3-chodové polední menu servírované najednou. Výhodou je, že hosté bez dlouhého čekání mají možnost si vychutnat kvalitní tříchodové menu.

Cena za toto výborné Expresní menu je 195 Kč včetně nealko nápoje.

I když je porce od klasického jídla menší, tak nemusíte mít strach, že byste se nanajedli. V ceně před jídlem je po domácku dělaný chléb  v kombinaci s bylinkovým i normalním máslem. K tomu všemu máte navíc jeden nealkoholický drink. 

„Důvodem, proč jsme se rozhodli k naší standardní obědové nabídce přidat a zařadit nový koncept „Express lunch“ je ten, že mezi naše stálé hosty patří i firemní klientela, která má jen „půlhodinku“ na oběd a přesto si chtějí vychutnat kvalitní menu.“ říká Jan Wiesner, šéfkuchař Restaurace Midtown Grill.

Zajímavostí konceptu je mimo jiné i to, že byl vymyšlen v Marriottu v Dubaji a nyní je nabízen i českým hostům. Za naši redakci můžeme doporučit tento výnorný obědový koncept, který si vychutnáte za rozumnou cenu v exkluzivním prostředí hotelové restaurace.


Restaurace Midtown Grill

( Prague Marriott Hotel )

V Celnici 8

110 00 Praha 1

www.midtown-grill.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

 

 

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

     

 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

TOPlist