Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_9728

Chybí vám odpočinek a relaxace?

Dnešní doba je plná stresů a důrazu na výkon. V životech nám schází odpočinek, relaxace, klid a péče, které bychom si mohli denně užívat. Máte to také tak, potřebujete se zastavit, hodit se do klidu, vypnout?

Místo odpočinku a načerpání nových sil

Odpověděli jste ano? Není nic jednoduššího než si zarezervovat dovolenou ve wellness hotelu. Mnoho druhů relaxačních a wellness pobytů nabízí Wellness & spa hotel Augistiánský dům situovaný ve známém lázeňském městě Luhačovice. Již město samotné vás krásně zklidní a uvolní. Další již zařídí setrvání v hotelu, jenž má i své vlastní wellness centrum, ve kterém se můžete oddat různým druhům masáží. Ať už nějaké sezónní, lávovými kameny, vonnou svíčkou či se necháte hýčkat speciálními Augistiánskými masážemi. Dále je možnost využít relaxační bazén s protiproudem, whirlpool, solnou nebo mentolovou parní lázeň, finskou nebo bylinkovou saunu, masážní sprchy, ale také beauty ošetření pleti. Každý si zde najde nejpříjemnější způsob, který ho dokonale uvolní, zbaví napětí, vyčistí hlavu i tělo a dovolí načerpat novou sílu a energii.

Hotel Augistiánský dům nabízí různé druhy pobytů, jenž se liší jak svou délkou, tak i službami, které jsou v ceně zahrnuty. Můžete si tedy koupit pobyty na 2?4 dny či rovnou na celý týden. Jak sami zjistíte, 2 dny vám rozhodně stačit nebudou, budete chtít víc.

Co vám brání v rezervaci pobytu?

Myslíte, že si dovolenou neužijete, protože máte malé dítě, které nemůžete nechat doma? Hotel je na děti připraven. Je možné si předem zamluvit hlídání. K mání je dětské menu, masáže i hřiště a sportovní areál.

Zarezervujte si svůj pobyt včas

Vámi vybraný pobyt si můžete sami pohodlně rezervovat přímo na webových stránkách pomocí kalendáře či zvolit e-mailovou a telefonickou komunikaci. Zažijete tak neskonalý zážitek, jenž si budete pamatovat celý život.

Wellness & spa hotel
Augustiniánský dům ****S
A. Václavíka 241
763 26  Luhačovice

Recepce: +420 577 113 666 , recepce@augustian.cz

Facebookové stránky zde: FB Augustiniánský dům ****S 

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

PODCASTHOUSE

 

 

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

     

 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

TOPlist