Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_9295

Tipy na letošní dovolenou

Máme tu začátek nového roku 2017. Ideální čas začít plánovat letošní dovolenou. Přinášíme vám pár tipů na nejkrásnější pláže. Nejideálnější odpočinek je v teple u moře. Sluneční paprsky blahodárně působí na náš organismus, stejně jako slaná voda a mořské klima.

Sardinie

Ostrov Sardinie je považován za perlu Středozemního moře. Nabízí totiž návštěvníkům nejen úchvatnou přírodu, ale také luxusní letoviska a dokonalé pláže. Další výhodou je, že z Prahy na italský ostrov Sardinie se letecky dopravíte už za 2 hodiny. Ostrov je ideální pro opalování a relaxování na místních plážích. Přinášíme vám doporučení na nejkrásnější pláže Sardinie. Tady je šest nejlepších, které byste neměli minout.

Nejlepších 6 pláží na Sardinii

Punta Molentis, Spiaggia La Pelosa, La spiaggia rossa di Budelli, Cala Luna, Cala Fuilli, Spiaggia di Porto Pino.

Chorvatsko

Dalším tipem je Chorvatsko letecky. Nejoblíbenější dovolenková destinace Čechů v Jaderském moři. Výhodou je dobré letecké spojení dostupné z Prahy, Brna a Ostravy. Cesta za odpočinkem a sluníčkem tak trvá jen hodinu a půl. V této destinaci se také nachází řada nádherných pláží, které jsou na ostrovech Hvar, Korčula, Krk nebo Brač.

Thajsko

Náš další tip je Thajsko. O trochu exotičtější destinace, než předchozí doporučení. Severní část země je zaměřená spíše na individuální turistiku, kulturu a poznávací zájezdy. Pro účely relaxace a opalování je ideální jižní pobřeží, kde se nachází kilometry bílých písečných pláží v populárních resortech jako Hua Hin, Cha Am, Pattaya, Phuket, Krabi, Koh Lanta či Koh Samui. Největší z nich je ostrov Phuket, který se nachází v Andamanském moři. Je také známý jako ostrov Jamese Bonda. Navíc se na něm nachází spousta nádherných pláží jako například: Patong Beach, Nai Harn Beach, Kalim Beach, Karon Beach a spousty dalších.

Pokud vás láká dovolená v Thajsku a dalších exotických destinacích jako je Srí Lanka, Maledivy a Kuba, vyberte si z široké nabídky zájezdů na portálu exdovolena.cz.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

 

 

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

     

 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

TOPlist