Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8347

Relaxujte, osvěžte se a dobijte svou energii v dubajských lázních

Důvodem, proč špičkoví světoví sportovci a celebrity jezdí do Dubaje za zaslouženým odpočinkem, jsou mezinárodně vyhlášené lázně. Návštěvníci toužící po revitalizaci těla a mysli si mohou vybírat z nesčetného množství lázeňských kúr od tradičních arabských až po zcela přírodní a veganské procedury.

Cestujete-li z Prahy ikonickým Emirates A380 ve First Class nebo Business Class, pečujte o svou pokožku již na palubě díky řadě přírodních pleťových produktů oceňované irské značky Voya. Pasažéři First Class mohou také využít palubní sprchové lázně. Nově získají cestující First Class na nočních letech i nová Emirates pyžama vyrobená s technologií aktivních hydratačních mikrokapslí, které pokožku během spánku zvláčňují.

Jakmile přiletíte do Dubaje, věnujte nějaký čas plánování vašeho lázeňského dne a nezapomínejte, že ve většině lázní je třeba si včas jednotlivé procedury zarezervovat. Návštěvníci si často jako první absolvovanou kúru vybírají zvlhčení pokožky a peeling v podobě tradičního arabského hammamu. Ten díky jemnému teplu pomáhá uvolňovat toxiny z pokožky a následný peeling odstraní odumřelé kožní buňky. Procedury hammam je možné zažít v tradičních i moderních provedeních.

Puristé si přijdou na své v Talise Ottoman Spa v Jumeirah Zabeel Saray nacházejícím se na dubajské Palmě. Největší hammam lázně na Blízkém východě o sobě tvrdí, že jsou nejlepšími svého druhu. Místo peelingu se zde dočkáte načechraných mýdlových obláčků, které zanechají vaši pokožku čistou a osvěženou.

Pokud toužíte po tradiční turecké lázni, zamiřte na turecký hammam do Anantara The Palm Dubai Resort. Vedení hotelu úvádí, že takto autentické turecké lázně jinde v Dubaji nenajdete. Další tradiční hamman kúru si můžete dopřát v Anjana Spa v Rixos The Palm, One&Only Spa v One&Only Royal Mirage nebo v Saray Spa v JW Marriott Marquis Dubai.

Marockou hammam proceduru můžete zažít v lázních The Spa v hotelu Palazzo Versace Dubai, který poskytuje i mnoho dalších kúr.

Mnoho luxusních lázeňských míst v Dubaji nabízí kompletní omlazovací balíčky s procedurami, od nejnovějších aromaterapií po kosmetické zábaly a holistické masáže.

„Kousek klidu na Zemi“ podle hotelové webové stránky slibuje Heavenly Spa nacházející se v hotelu Westin Mina Seyahi. Uvolněte své tělo i mysl během jejich originální procedury, jež zahrnuje synchronní pohyb čtyř rukou.

Timeless Spa hotelu Al Maha Desert Resort & Spa jako jediné místo v Dubaji nabízí své lázeňské zázemí v poušti, kde poskytují širokou škálu procedur včetně hydroterapií, parních a lázeňských komor, masáží, pleťových a tělových kúr a různých saun. Zdejší tajné aromaterapeutické procedury se opírají o tradiční přístupy Blízkého východu a jihovýchodní Asie.

Chcete si dopřát indickou pohostinnost? Hotel Taj Mahal v centru Dubaje s tradičními procedurami jako například Arabian White Mask, uklidňujícím bahenním zábalem, či Spice of Life, smysly stimulujícím solným peelingem s kořeněnou olejovou masáží, je označován jako jeden z nejlepších.

Lidé toužící po východněji laděných procedurách si přijdou na své v Radisson Royal Hotel Dubai, který zve ke klidné a uvolněné relaxaci ve Spa Zenu. Východní interiérové dekorace a zemské barevné tóny navozují příjemnou atmosféru pro kompletní tělové a pleťové kúry, peelingy a masáže. Po absolvování procedur si zde můžete vychutnat šálek výtečného čaje.

Hned několik poboček ikonických lázní Talise Spas je možné navštívit buď přímo na dubajské Palmě, nebo v jejím bezprostředním okolí, včetně hotelů Jumeiram Beach a Burj al Arab. Ten je často označován jako jediný sedmihvězdičkový hotel na světě. Starověké blízkovýchodní interiéry a výhledy na moře vytvářejí pocit lehkosti. Zde si budete moci dopřát procedury jako Romantic Moonlight Swim, La Prairie Caviar Body Treatment a QMS Medicosmetics kúry pro krásnou pleť.

Dreamworks Spa v Jumeirah Beach Residence Marina Cascades Building může být oblíbeným místem pro ty, kteří touží po nebeském klidu za pozemské ceny. Nabízejí například kompletní balijskou masáž těla a hlavy, chodidlovou reflexologii, masáž horkými kameny a mnoho dalších za dostupné ceny.

Váš odpočinek bude pokračovat i na cestě z Dubaje zpět do Prahy. Na dubajském letišti mohou zákazníci Emirates First Class a Business Class vybírat z omlazujících kúr a ošetřujících procedur, které je nejen osvěží, ale budou díky nim skvěle připraveni na svůj zpáteční let. Ve First Class Lounge si mohou cestující z první třídy Emirates dopřát některou z mnoha nabízených procedur zdarma jako například antistresovou masáž zad, reflexní terapii, indickou masáž hlavy, thajské protažení těla nebo uvolňující masáž hlavy. V Business Class Lounge si mohou pasažéři byznysové třídy Emirates užít originální tělové kúry, masáže a služby vlasového stylingu, včetně luxusních zkrášlujících služeb využívající přípravky značek Timeless Spa, Babor, Jessica (nehty) a Davines (vlasy). Ceny služeb v byznysovém salónku závisejí na jejich druhu a délce.

Pokud si zasloužíte pořádný odpočinek, neváhejte a leťte do Dubaje s Emirates pravidelnou linkou, která startuje z Prahy každý den v 15.15 hodin.  Svou letenku si zarezervujte na www.emirates.cz nebo prostřednictvím call centra na čísle +420 239 016 320. 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist