Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_9728

Naše tipy na zajímavé pláže v Chorvatsku

Chorvatsko patří mezi země, které každoročně lákají spousty turistů z České republiky. Ti sem jezdí hned z několika důvodů. Tím prvním je bezesporu bezpečnost. Chorvatsko také není nijak výrazně daleko. Dostat se sem můžete autem za nějakých 8 hodin. V neposlední řadě nabízí tato středomořská země krásné pláže a azurově modré moře. Víte, do jakého letoviska zavítáte? Pokud ne, jste na správném místě. Doporučíme vám totiž několik nejkrásnějších pláží, které se zde nacházejí.

Oblázková pláž Kolovare v Zadaru

Jestliže míříte k Zadaru, určitě nezapomeňte navštívit pláž Kolovare. Ta je plně vybavená. Samozřejmostí jsou sprchy a toalety. V nedávné minulosti byla pláž dokonce vybavena zařízeními, aby zde mohli trávit čas i tělesně postižení lidé. Okolo se nachází spousta stylových kaváren a cukráren.  

Crikvenica - pláž přímo ve městě

Tato městská pláž se nachází pouhých 200 metrů od srdce města Crikvenice. Její celý název zní Glavna gradska plaža a má délku 1,5 km. Modrá vlajka vlající u břehů ji charakterizuje sama. Nad pláží roste spousta středomořských rostlin a stromů, které zajišťují dostatek stínu v opravdu parných dnech. Pronajmout si zde můžete ale i slunečníky, lehátka a kompletní sportovní výbavu. 

Zlatni rat v Bolu na ostrově Brač

Na jižní straně ostrova Brač u obce Bol se nachází Zlatni rat. Jedná se dle mnohých cestovatelských periodik o jednu z nejkrásnějších pláží v celé Evropě. Mimo tradiční sporty a pohodu pod slunečníky nabízí také adrenalinové aktivity. Taková jízda na vodním skútru vás jistě uchvátí stejně jako surfing.

Punta Rata v Brelae

Blízko letoviska Baška Voda se nachází známá pláž Punta Rata. Oceněna je také modrou vlajkou a dle časopisu Forbes jde o jednu z 10 nejkrásnějších pláží na světě. Cítit skvěle se zde budou především rodiny s dětmi. Ty mají k dispozici pozvolný vstup do moře a spousty animačních aktivit. Tak co, zaujala vás některá z pláží? Sbalte se, uzavřete cestovní pojištění a vyrazte!

 

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

PODCASTHOUSE

 

 

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

     

 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

TOPlist