Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8347

Na co se nově můžete těšit na našem portálu | Editorial

Přeji hezký konce října všem čtenářům portálu LUXUSNÍPLÁŽE.cz. Právě nám začíná „nová sezóna“, a tak bych Vám rád prozradil, co vše jsme si pro vás připravili. Vzal jsem si tento portál z naší skupiny přímo na starosti a chtěl bych se postarat o to, aby vás to zde opravdu bavilo.

Budeme se věnovat nejen cestování jako takovému, ale zaměříme se přímo na zajímavé destinace, resorty a ty nejlepší pláže, které byste si rozhodně neměli nechat ujít. Podíváme se na luxusní hotely, penziony, lázně, termální koupaliště, spa, masáže, ale i ty nejzajímavější bazény nejen v Evropě.

Na vlastní kůži se budeme snažit vše vyzkoušet, zdokumentovat a natočit k článkům i videa. Dále se pomocí levných letenek vydáme na evropské tripy, a zjistíme, které za to opravdu stojí, a které je možná lepší vynechat.

Na závěr se budeme snažit nacházet ty nejluxusnější dovolené „na poslední chvíli“, které pak pořídíte za úplně jiné peníze, než byla jejich původní oficiální cena. Proto už teď mějte po ruce sbalený kufr, abyste nepropásli ty nejlepší šance na vaši příští dovolenou.

Sledujte nás zde na portálu i na našem Facebookovém profilu.

S pozdravem Mikolášek Ivo

 

 

Webový portál:

www.luxusniplaze.cz

Naše facebooková skupina:

www.facebook.com/luxusniplaze.cz

Náš youtube kanál:

www.youtube.com/user/LUXUSNIPLAZE.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist