Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_9728

Emirates investuje 2 miliardy dolarů do zážitků na svých palubách

Letecká společnost Emirates zainvestuje více než 2 miliardy dolarů do vylepšení zákaznického komfortu během letu a do rozsáhlého programu modernizace interiéru více než 120 letadel a řady dalších služeb v rámci všech letových tříd.

„Navzdory tomu, že mnozí náklady pod vlivem současných tlaků škrtají, jsme se rozhodli zainvestovat do svých služeb, abychom mohli zákazníkům poskytnout ještě lepší zážitek.. V průběhu pandemie jsme implementovali nové služby a zaměřili se na další iniciativy, které cestovatelům zajistily pohodlí jak na palubách, tak na zemi. Nyní jsme se zaměřili na řadu dalších programů, které posunou naše služby během letu o úroveň výše,“ říká Sir Tim Clark, prezident společnosti Emirates Airline.

 

Mezi novinky společnosti Emirates patří široká nabídka pokrmů, nové veganské menu, „kino v oblacích“, modernizovaný interiér letových kabin, ještě větší důraz na udržitelnost a celkově nabídka, která dělá z cestování s Emirates nezapomenutelný zážitek.

 
 

Zákazníci společnosti Emirates se mohou těšit na:

Nové menu: Tým oceňovaných šéfkuchařů, prvotřídních cateringových specialistů a široká škála dodavatelů zajistí pasažérům během cesty jedinečný gurmánský zážitek. Nové menu se bude servírovat na vybraných linkách Emirates, cestující budou moci ochutnat pstruha lososovitého smaženého na pánvi s omáčkou moqueca a kreolskou rýží, pečená kachní prsa s omáčkou z pomerančů a tymiánem, dušenou brokolici a fondánové brambory. Nové menu bude od 1. září představeno také v Business a Economy Class.

Veganské pokrmy: Nové veganské menu letecké společnosti Emirates je pečlivě sestaveno tak, aby vyhovovalo rostoucímu zájmu zákazníků, kteří se rozhodli jít cestou rostlinné stravy. Vegani nebo všichni zájemci o tyto chutné a zdravé pokrmy si budou moci pochutnat na ručně připravovaných gurmánských pokrmech jako je na pánvi opečená hlíva ústřičná, chlebové biryani a plátky kedlubny ozdobené opečeným pomerančem. Co se veganských dezertů týče, zákazníci mohou ochutnat čokoládový lanýžový dort s lískovými oříšky, pistáciemi a zlatými lístky nebo koláč ze zelených hroznů ozdobený kandovanými okvětními lístky růží, vanilkovým krémem a kompotem z lesních plodů. Veganské pokrmy lze objednat v rámci všech letových tříd.

Exkluzivní šampaňské a kaviár: Zážitek z cesty se ve First Class během roku 2022 posunul na ještě vyšší úroveň. Zákazníci mají nyní možnost si v rámci služeb „dine on demand“ vychutnat neomezené množství kaviáru párovaného s vynikajícím světoznámým ročníkem šampaňského Dom Perignon. Emirates je jedinou aerolinkou pyšnící se exkluzivní smlouvou, která společnosti umožňuje nabízet tuto luxusní značku na palubě letadla.

Kino v oblacích: Cestující First Class si mohou během své cesty vychutnat nezapomenutelné filmové zážitky a vybrat si z nabídky 5 tisíc kanálů zábavného systému Emirates ice společně s občerstvením, které lze objednat pro dokonalou atmosféru opravdového kina. V nabídce pasažéři najdou humří rolky, chutné slidery, edamame či slaný popcorn. Všichni cestující si také mohou vybrat z nabídky zábavního systému ice ještě před samotným letem, stačí si vybrat filmy či televizní pořady v aplikaci Emirates, které pak mohou být synchronizovány se systémem ice v okamžiku nástupu do letadla.

Čerstvou zeleninu z vertikální farmy Bustanica: Zákazníci Emiratesodlétající z Dubaje mohou ochutnat čerstvou zeleninu sklizenou na největší vertikální farmě na světě Bustanica, která byla otevřena u příležitosti 40 milionové investice Emirates Flight Catering. Letecká společnost i nadále pokračuje v investování do udržitelného provozu a dodavatelských řetězců a vyhledává lokální dodavatele potravin a farmy, aby mohla zákazníkům na palubě letadla nabídnout ty nejčerstvější produkty.

Palubní personál a personalizované služby: Emirates navázala spolupráci s Ecole hôteli?re de Lausanne, jednou z nejlepších světových škol v oboru pohostinství. Prostřednictvím tohoto partnerství podpoří strategii Emirates Hospitality, která prohloubí zážitek zákazníků z jejich cesty. Členové palubní posádky Emirates se již účastní intenzivních školících programů, které jsou zaměřeny na čtyři pilíře: dokonalé služby, pozornost, inovace a nadšení.

Modernizované interiéry ve všech letových třídách: Nejvýznamnější investicí v této oblasti je rozsáhlá renovace interiérů flotily, v rámci které budou kabiny letadel dovybaveny novými nebo nově čalouněnými sedadly, novým obložením, podlahou a dalšími kabinovými prvky. Tato renovace se bude týkat všech letových tříd Emirates včetně Premium Economy. Po této modernizaci bude Emirates disponovat celkem 120 letadly nabízejícími Premium Economy s vylepšenými interiéry ve všech třídách, a to jako jediná letecká společnost v regionu. První letadlo by mělo do technického centra společnosti dorazit k modernizaci v listopadu, intenzivní plánovací práce a zkoušky již začaly.

Emirates bude v blízké budoucnosti informovat o dalších nových produktech a službách.

 

Více informací o možnostech stravování na palubě letadla naleznete zde.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

PODCASTHOUSE

 

 

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

     

 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

TOPlist