Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8347

Dokonalé letní zážitky: lety balónem a seskoky padákem

Léto je nádherné období, jako stvořené pro nezapomenutelné zážitky. Díky počasí si můžete užívat mnoho aktivit v plenéru o dost intenzivněji než v jiných obdobích. Máte větší jistotu, že vám například na pěší túře nebo vyjížďce na kolech vše klapne dle vašich představ a že nebude třeba sněžit. Navíc jsou takovéto akce těmi nejlepšími investicemi sil, času i (přiměřených) peněz, protože nádherné vzpomínky vám už nikdo nikdy nevezme. Nemluvě o relaxaci mysli a aktivním odpočinku těla: zcela na chvíli zapomeneme na veškerý pracovní stres, což pozitivně ovlivní vaše zdraví nejvýznamněji.

Proto si kupujme méně věcí a více zážitků!

Dokonalým letním zážitkem je vše, co je spojené s modrou oblohou nebo krásnými mračny. Neexistuje úchvatnější pohled než z ptačí perspektivy. Díky tomu patří letecké zážitky mezi ty nejoblíbenější. Naštěstí je nabídka na trhu opravdu veliká a pestrá, takže se nemůže stát, že byste si nemohli splnit všechny své sny o létání. Ať už vyzkoušíte vyhlídkové lety balónem, v letadle, či v helikoptéře. Překonejte vlastní strach třeba při adrenalinovém seskoku padákem, akrobatickém letu, nebo si rovnou vyzkoušejte pilotáž. Pokud však máte strach z reálného vzlétnutí, v nabídce jsou i letecké simulátory.

Vyhlídkové lety balónem nebo letadlem

Vyhlídkové lety balónem jsou velmi romantické a balón může být i vhodným místem pro požádání o ruku při západu slunce. Z letadel lze zkusit prakticky všechny dostupné typy, od malých cestovních až po stíhačku. V České republice se nabízí spousta lokací, kde se dá vyhlídkový let uskutečnit, stačí si jen vybrat a domluvit termín.

Tandemové seskoky padákem se stávají stále populárnějšími

Překonat svůj strach a vyskočit z letadla, to už chce notnou dávku odvahy, ale zážitek je to k nezaplacení. Seskok padákem, ať už v tandemu, nebo samostatný, se těší v našich končinách velké popularitě. I s touto nabídkou je na našem území několik základen, kde se o vás kompletně postarají.

Pilotem na zkoušku

Pokud jste odmala toužili řídit letadlo či vrtulník, zkuste být pilotem na zkoušku. Pod dohledem velmi zkušeného instruktora se vám tento sen, alespoň na chvíli, splní.

Nedílnou součástí zážitku v oblacích jsou i letecké simulátory

Pokud vám však chybí odvaha na reálné létání, nezoufejte – i pro vás existuje možnost „podívat se do oblak“ v podobě leteckého simulátoru. Vyzkoušet můžete celou řadu druhů leteckých simulací, i ty, které jsou opravdu věrohodnými napodobeninami reálného prostředí včetně bouřek a turbulencí.

Více informací na www.leteckezazitky.cz.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

 

 

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

TOPlist