Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_9295

Bezpečná dovolená ve Švýcarsku se známkou Clean & Safe

Již od 15. 6. můžeme cestovat do a ze Švýcarska bez omezení. Tedy bez testu a karantény. Navíc Švýcarsko nabízí turistům bezpečnost a dobrý zdravotní systém.

Program s označením "Clean & Safe" Vám garantuje přehled mezi poskytovateli turistických služeb, kteří zajišťují svým hostům maximální ochranu a bezpečí. Každý hotel, každá restaurace a každý turistický cíl, označený známkou umístěnou na viditelném místě splňuje a dodržuje speciální koncepty hygieny. Představit si to můžeme podobně jak tomu je u oceněných a kvalitních restaurací, kde na dveří u vstupu je vylepena známka s ohodnocením. Níže uvedené známky /loga/ jsou přehledně rozděleny a přiřazeny k místům či aktivitám které budou turisty navštěvovány.

Bližší informace a podrobnosti na stránkách www.mojesvycarsko.com nebo www.clean-and-safe.ch.

Kampaň na podporu turistického ruchu, probíhající hlavně na internetu a sociálních sítích, s názvem "potřebuji Švýcarsko / I need Switzerland" umožňuje podle Vašich potřeb a nejrůznějších představ vybrat co zrovna nejvíce potřebujete k Vaší ideální dovolené.

Potřebuji: dovolenou, hory, čisté prostředí, koupání v průzračných jezerech, energii sálající z alpských vrcholů, nadechnout se svěžího vzduchu, adrenalin při sjezdech na horském kole, výhledy z vrcholů hor, projít se po visutých mostech nad ledovci, osvěžit u vodopádu, pestré barvy rozkvetlých alpských luk, prozkoumat půvab měst, ochutnat tradiční horské sýry, dopřát si výbornou čokoládu, projet se panoramatickým vlakem. Potřebuji Švýcarsko!

V prostředcích Švýcarského dopravního systému jsou roušky doporučené ale ne povinné.

Při cestě autobusem cestovní kanceláře z České republiky je rozhodnutí o roušce na pořadateli akce (tzv. společná skupina hostů). V případě veřejné dopravy tj. spoje Nobless Line, Flixbus, Regiojet, ČSAD Tišnov, vlak ČD je rouška zatím povinná.

Plný provoz na linkách leteckých, železničních i autobusových směrem na Švýcarsko je aktuálně plánován na červenec, data zahájení se ale liší podle jednotlivých společností a aktuálního otevírání hranic.

Sledujte tedy web vybrané společnosti se kterou chcete cestovat.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

 

 

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

     

 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

TOPlist